Slide background

Przygotowanie do uruchomienia przedszkola od 25.05.2020

19-05-2020
Zdjęcie główne aktualności Przygotowanie do uruchomienia przedszkola od 25.05.2020

Drodzy Rodzice, opiekunowie dzieci przedszkolnych

Informujemy, że w związku z rekomendacją Burmistrza Miasta Wągrowca z dnia 18.05.2020r. dotyczącą przywrócenia zajęć opiekuńczych w przedszkolu od dnia 25.05.2020r. przygotowujemy się do uruchomienia przedszkola i zapewnienia warunków bezpiecznego pobytu Państwa dzieci i osób z nimi pracujących.

W związku z tym prosimy o zapoznanie się z wnioskiem, deklaracjami i oświadczeniem oraz procedurami pracy przedszkola w zmienionych warunkach.

Nie będzie to jednak powrót do normalnej pracy jaki był przed stanem zawieszania działalności. W dalszym ciągu na terenie naszego kraju ogłoszony jest stan epidemii.
W związku z tym należy zdawać sobie sprawę, że będą bezwzględnie przestrzegane wytyczne GIS oraz Ministra Zdrowia. Równocześnie przypominam, że warunkiem objęcia dziecka opieką jest konieczność pracy obojga rodziców poza domem lub samotnego rodzica.

Proszę zainteresowanych rodziców o wypełnienie wniosku(wraz z oświadczeniem i deklaracją) i przesłanie na adres mailowy przedszkola lub złożenie w sekretariacie do dnia 20.05.2020

W razie pojawienia się jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00-14:00 pod numerem 609-012-309

 

Z poważaniem,

Dyrektor Przedszkola nr 7 

"Pod Grzybkiem" 

w Wągrowcu

Edyta Semmler - Śróda

 

Procedura bezpieczeństwa - pobierz tutaj:)

 

Dokumenty do uzupełnienia przez rodzica: 

wniosek - pobierz tutaj:)

oświadczenie rodzica - pobierz tutaj:)

deklaracja - pobierz tutaj:)

klauzula - pobierz tutaj:)

Foto
Foto
Foto
^