Slide background

Komunikat Dyrektora Przedszkola nr 7 "Pod Grzybkiem"

Zdjęcie główne aktualności Komunikat Dyrektora Przedszkola nr 7

Szanowni Rodzice,

W związku z Rozporządzeniem MEN z 9 kwietnia 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19  (Dz.U. z 2020, poz. 642) informuję o kontynuowaniu kształcenia na odległość do piątku 24 kwietnia 2020 r.

Ustalenia organizacyjne:

  1. Dyrektor pracuje zdalnie i odpowiednio do potrzeb wykonuje zadania na terenie przedszkola. Jest w stałym kontakcie z nadzorem pedagogicznym i organem prowadzącym przedszkole, a także Pracownikami i Rodzicami. Pozostaje do dyspozycji w kontakcie telefonicznym od 10.00-15.00 tel. 609-012-309 oraz za pomocą poczty elektronicznej przedszkole7@przedszkole7.wagrowiec.eu godzinach 8.00-16.00.
  2. Nauczyciele planują zabawy, zadania i różne sytuacje edukacyjne dla dzieci w ramach tematów kompleksowych na podstawie programu wychowania przedszkolnego.

Będą proponować Państwu zestaw zadań, zabaw i innych aktywności do zrealizowania na każdy dzień poprzez stronę internetową naszego przedszkola www.p7wagrowiec.com

Proponują proste sposoby dokumentowania wykonanych zadań np. teczka z pracami plastycznymi lub karta do oznaczania wykonanych tygodniowo zadań. Mile widziane będą przesyłane zdjęcia wykonanej pracy.

  1. Specjaliści, terapeuci będą raz w tygodniu zamieszczali propozycje zabaw i ćwiczeń
    na cały tydzień na stronie internetowej naszego przedszkola lub inny sposób bezpośrednio ustalony z Rodzicami.
  2. Kontakt z nauczycielami grup jest możliwy poprzez e-maila: podgrzybkiem7@gmail.com lub inny zaproponowany przez wychowawców, nauczycieli specjalistów.

 

Przygotowując takie rozwiązania w zakresie zdalnej realizacji podstawy programowej wychowania przedszkolnego oraz udzielania pomocy psychologiczno-pedagogicznej wzięliśmy pod uwagę to, iż Rodzice łączą teraz różne obowiązki zawodowe i rodzinne,
a w domu może być więcej dzieci, w tym uczniowie wyższych etapów edukacyjnych.

Bardzo prosimy o wyrozumiałość. My też łączymy często pracę zawodową z nauczaniem własnych dzieci (na różnych poziomach edukacji) i dlatego doskonale Państwa rozumiemy.
W razie jakichkolwiek pytań dotyczących organizacji działań, proszę o bezpośredni kontakt z dyrektorem. W sprawach dotyczących dzieci proszę kontaktować
się z nauczycielami lub specjalistami.

 

Przesyłam Państwu serdeczne pozdrowienia oraz uściski dla Dzieci :)

 

                                                                 Z poważaniem

                                                                 Edyta Semmler-Śróda

                                                                 Dyrektor Przedszkola nr 7”Pod Grzybkiem”

                                                                 w Wągrowcu

^